Традиції Вінниці
1

Зроби фото, що зображує традицію твого міста - сам чи з друзями

2

Розкажи у підписі про традицію та додай хештег #ТрадиціїМогоМіста #Рepsi

3

Публікуй фото у своєму профілі Facebook або Instagram

4

Вигравай щотижня одну з трьох музичних колонок JBL


Де у Вінниці знайти Париж, Корею та Кубу: яскраві традиції твого міста

Коли у Вінниці з'явився найбільший у Європі плавучий фонтан, народилася особлива традиція – приходити сюди ввечері на шоу. Все почалося з моменту – з першого фото.

Такі миті роблять наше життя яскравим та насичують його незабутніми враженнями. Pepsi закликає жити яскраво і колекціонувати такі моменти!

                                        

І коли йтимеш на фонтан, обирай верхнє місце посередині. А якщо не хочеш дуже змокнути – плед чи парасолька зайвими не стануть.

Але не фонтаном єдиним. Аби поглянути на місто з висоти у Вінниці можна піднятись на Водонапірну вежу – з неї відкривається неймовірний краєвид міста. До того ж, сама вежа виглядає дуже гарно в темний час доби.

                                        

Райони Вінниці, окрім адміністративних назв, мають народні, які дійсно дивують. Тут є Париж, Корея, Пентагон, Куба, Кумбари, Єрусалимка, Варшава і навіть Вишенька. Кожен район має свою історію походження назви, яка овіяна легендами і переказами.

                                        

Як і в справжньому Парижі, у вінницькому теж є Ейфелева вежа. Щоправда, у тут вона ще на 30 метрів вища! А ти вже встиг її побачити?

І якщо в Україні при згадці про громадський транспорт всі починають кривитися і згадувати час пік, то у Вінниці… лише посміхнуться! Бо тут пишаються своїми яскравими та комфортними трамваями, де можна і до мережі підключитись, і взимку погріти.. своє м'яке місце, бо кожне крісло – з підігрівом.

                                        

А за що ти любиш Вінницю? Традиції починаються з моменту. Створюй їх разом з Pepsi і ділися ними у соцмережах зі всією Україною. Розкажи більше про традиції Вінниці у Facebook та Instagram з хештегами #ТрадиціїМогоМіста #Pepsi, знімай яскраві селфі та вигравай щотижня одну з трьох колонок JBL.