Традиції Хмельницького
1

Зроби фото, що зображує традицію твого міста - сам чи з друзями

2

Розкажи у підписі про традицію та додай хештег #ТрадиціїМогоМіста #Рepsi

3

Публікуй фото у своєму профілі Facebook або Instagram

4

Вигравай щотижня одну з трьох музичних колонок JBL


Місто в піжамі чи мокра війна – яким сьогодні буде Хмельницький?

Сучасний Хмельницький є дуже спортивним містом – молодь тут займається практично всіма популярними видами спорту: футболом, баскетболом, легкою атлетикою. А все почалося з моменту, коли хтось вийшов на вулицю та покликав друзів поганяти м’яча. Відтоді й народилася негласна традиція Хмельницького – бути спортивним. Усе наше життя складається з таких моментів і випадковостей, які згодом стали традиціями, а Pepsi завжди з тобою в ці найкращі миті.

                                        

Найулюбленіше місце хмельничан – берег Південного Бугу, а саме – набережна неподалік центру. Незабутні моменти, проведені тут, зробили цю територію улюбленим місцем хмельницьких тусовщиків. Поки молодь тут обмежується лише фестивалем GreenFest, в рамках якого відбуваються як культурні, так і спортивні заходи. Проте невдовзі тут постане справжній молодіжний парк.

Є у Хмельницькому і цікава романтична традиція. Незамінним місцем для побачень у місті стала Алея закоханих біля центрального РАГСу, яку прикрашають дивовижні лавочки. Все почалося у 2009 році, коли відзначали 578-річчя Хмельницького та запровадили акцію "Подаруй міському парку лавочку", – з того моменту на Алеї з'явилася не одна чудернацька лавочка з романтичними написами, які так полюбила молодь.

                                        

А ще хмельничани полюбляють різноманітні флешмоби: то вийдуть на вулиці міста у піжамах, то влаштують "мокрі війни" для боротьби зі спекою. Усе це – моменти, що вже переросли у добрі традиції.

Таким екстраординарним створюють Хмельницький молоді жителі міста. Якщо ти тут живеш, то перетворити момент на традицію можеш і ти.

Живи та насолоджуйся яскравими моментами разом з Pepsi, можливо, колись вони стануть мейнстрімом? Ділися своїми традиціями у соцмережах та вигравай чудові призи!