Традиції Ужгорода
1

Зроби фото, що зображує традицію твого міста - сам чи з друзями

2

Розкажи у підписі про традицію та додай хештег #ТрадиціїМогоМіста #Рepsi

3

Публікуй фото у своєму профілі Facebook або Instagram

4

Вигравай щотижня одну з трьох музичних колонок JBL


Посиденьки з Моцартом і залізна любов: це Ужгород, крихітко!

Усі традиції Ужгорода починалися з моменту – адже завжди був хтось, хто першим зібрав веселу тусовку біля річки Уж, хто зробив селфі на тлі сакур чи закував свою любов на мості закоханих. Наше життя, як кольоровий пазл, складається з моментів – не проґав жодного з них разом з Pepsi!

Найприємніше місце Ужгорода – галявина біля річки Уж. Саме в її честь і назване місто! А ще це найулюбленіша місцина молоді – саме на берегах Ужу хлопці та дівчата на вікенди влаштовують традиційні пікніки і найвеселіші паті. А які там побачення можна провести… Суцільна романтика!

У теплу пору травичка біля річки просто встелена тинейджерами, які релаксують від міської метушні. Еко-відпочинок біля річки став невід’ємною частиною життя кожного ужгородця.

Навесні алея неподалік річки зацвітає рожевими сакурами. Фотографуватися біля чарівних дерев полюбляють не лише туристи, а й жителі Ужгорода. Але звідки взялися ці чарівні деревця у місті? За легендою, делегати із Японії їздили у гості до австрійського імператора Франца Йосифа І і везли у подарунок сакури, а по дорозі зупинилися в Ужгороді. З того часу Ужгород закохує у себе дивовижними рожевими квітами. Головне – не пропусти момент цвітіння сакури, бо це триває не так і довго.

Тепер кожної весни весь Instagram вибухає яскравими, ніжними та оригінальними знімками біля сакур. Зізнайся, у тебе теж була аватарка із сакурами? :)

В Ужгороді є свій міст закоханих, і жителі міста показали, що любов у них дійсно залізна. А з’явилася ця традиція понад 15 років тому! Її започаткували на День Святого Валентина, тоді на мості почепили перші замки, кількість яких постійно зростала. Так і зародилася нова і дуже романтична традиція міста. Пари тут не лише вішають замки і викидають в річку ключі від них, а й встановлюють на поручні великі ковані серця – знак міцної любові. Закарбуй і ти своє кохання в історію разом з Pepsi!

До речі, біля моста красується скульптурка закоханих Міклоша Берчені та Крістіни Чакі – пара застигла за мить до поцілунку. Крім графської сім’ї, у місті є близько трьох десятків мініатюрних скульптур, і кожен житель Ужгорода знає, де проживають Енді Ворхол, Моцарт, чи далеко ще до Ейфелевої вежі та де шукати Свободу.

А започаткував цей традиційний квест ужгородський скульптор Михайло Колодко, який і створив усіх цих ліліпутів. І це ще один момент, який показує особливість Ужгорода.

Тож не зволікай і покажи всій Україні, яким цікавим є життя твого міста! Подорожуй, закохуйся, дізнавайся про щось нове – живи на повну з Pepsi!