Традиції Рівного
1

Зроби фото, що зображує традицію твого міста - сам чи з друзями

2

Розкажи у підписі про традицію та додай хештег #ТрадиціїМогоМіста #Рepsi

3

Публікуй фото у своєму профілі Facebook або Instagram

4

Вигравай щотижня одну з трьох музичних колонок JBL


Червоне море і селфі з лебедем: злови свій яскравий момент у Рівному

Якщо селфі в дзеркалі чи з домашнім котиком стали тобі набридати, то ми знаємо, як знайти екзотику… майже в тебе вдома!

Один із центральних парків у Рівному за останні десятки років частенько змінював назву, проте містяни його завжди називали "Лебединка". Невелике озеро в центрі міста завжди користувалося популярністю серед молоді, однак з моменту, коли тут оселилася пара білих та чорних лебедів, озеро перетворилось у найпопулярніше місце в Рівному. Так-так, лебеді зазвичай обирають для себе малолюдні водойми, які поросли очеретом, тож рівнянам дуже пощастило.

Селфі з лебедем – от чим може пишатись чи не кожен житель міста. Тварин випускають на воду лише в теплу пору року, а на зиму – їх переселяють у зоопарк. Тож поспішіть, бо Старк пророчив, що зима вже близько :) Саме такі милі речі роблять нас щасливими!

                                        

Проте не забувайте про власну безпеку. Попри те, що лебеді здаються ніжними, вони досить сильні та мужні тварини. Тому не підходьте до них занадто близько, фотографії краще робити на відстані.

У літню пору окраїни Рівного заливає багрянцем – зацвітає макова долина. Пік популярності припав на літо минулого року. Тоді в один момент зацвіли мільйони маків!

"Маки особливо красиві, коли сонце ще не піднялося дуже високо. Поле так рясно всіяне маками, що горизонт здається червоним. Задля хороших фото раджу приходити на поле вдосвіта", – радить місцевий фотограф Олександр Майструк.

                                        

І якщо, зазвичай, випускники зустрічають схід сонця біля водойм, то у Рівному вони приходять саме на макову долину. Зустрінь сонце й ти посеред "червоного моря" – обіцяємо незабутні враження.

Є ще одна річ в Рівному, на яку, чи то на щастя, чи то на жаль, можна натрапити протягом усього року. Містяни кажуть, що таких старих тролейбусів, як у них, вже не знайти. Хтозна, чи це правда, але такий транспорт – можливість помандрувати навіть у часі або знайти своє щастя.

І звісно ж, куди без жартів про вічні тролейбуси…

                                        

Кожна цікава традиція Рівного починалася з моменту – коли хтось вперше зробив селфі з лебедями, зустрів сонце у маковому полі чи пожартував про вічні рівненські тролейбуси. Разом з Pepsi ми запускаємо проект, в якому розповімо про традиції міст Західної України.

А ти вже встиг зловити свій яскравий момент у Рівному? Ділися фотографіями яскравих традицій свого міста у соцмережах і отримуй за це чудові призи. Традиції починаються з моменту. Створюй їх разом з Pepsi!