Традиції Луцька
1

Зроби фото, що зображує традицію твого міста - сам чи з друзями

2

Розкажи у підписі про традицію та додай хештег #ТрадиціїМогоМіста #Рepsi

3

Публікуй фото у своєму профілі Facebook або Instagram

4

Вигравай щотижня одну з трьох музичних колонок JBL


Дивовижні контрасти Луцька: Леся Українка би плакала... від щастя

Наше життя складається з безлічі моментів, які згодом переростають у традиції. Живи та насолоджуйся цими моментами разом з Pepsi, де б ти не був: чи на побаченні на лаві закоханих, чи в древньому замку Любарта, чи на кольоровому фестивалі Холі.

                                        

Луцьк сьогодні просто не уявити без чудової традиції залишати замочки на Мості закоханих. А все почалося з одного яскравого моменту – коли одного дня щасливі молодята відкрили цей міст. Відтоді не одна пара закарбувала тут свою любов.

"З моменту відкриття Мосту у 2013 році молоді пари увіковічують тут свої почуття: вішають на нього замочки як символ свого бажання ніколи не розлучатись, а потім ключі викидають у річку, щоб ніщо не стало на заваді їхнього кохання. Також це місце стало улюбленим для молодят, оскільки тут можна зняти найяскравіші моменти початку подружнього життя", – розповідає екскурсовод Тетяна.

Сотні традицій Луцька колись були просто моментами. Так, у місті з'явилося перше графіті, і тепер весь Луцьк обмальовано різноманітним стріт-артом. Малюнки прикрашають закинуті та індустріальні об'єкти, житлові будинки та... зараз приготуйся... містом курсує різнобарвний мистецький "тролейбус миру".

                                        

А ще в центрі Луцька щороку проходить різнокольорове божевілля – фестиваль Холі. Молодь в буквальному сенсі слова "розфарбовує" всіх, хто потрапить їм під руку. І ця традиція теж почалася з моменту – коли відбулася перша "бійка" фарбами в невеликій компанії.

Луцька молодь полюбляє влаштовувати цікаві мистецькі івенти у Замку Любарта на березі Стиру – це той, що на купюрі номіналом у 200 гривень. Лови й ти незабутні моменти у древніх мурах разом з Pepsi, такі прості речі створюють особливу атмосферу нашого життя.

Не забуває молодий Луцьк і про традиційні звичаї: тут чи не найгучніше в Україні святкують Івана Купала – зі стрибками через багаття, плетінням вінків і ворожінням. Можливо, волинянка Леся Українка у своїй "Лісовій пісні" просто описувала саме такі моменти, які продовжують жити досі?

                                        

Ось таким і є Луцьк – сучасним, яскравим, цікавим. А все завдяки простим жителям міста, які звичайнісінькі моменти перетворюють на традиції.

Живи моментами разом з Pepsi і твори сучасні традиції в рідному Луцьку! Ділися фото яскравих розваг у соцмережах і вигравай за це чудові призи!