Традиції Тернополя
1

Зроби фото, що зображує традицію твого міста - сам чи з друзями

2

Розкажи у підписі про традицію та додай хештег #ТрадиціїМогоМіста #Рepsi

3

Публікуй фото у своєму профілі Facebook або Instagram

4

Вигравай щотижня одну з трьох музичних колонок JBL


У файному місті – файний відпочинок!

Ти, звісно, знаєш, де класно відпочити у рідному Тернополі? Зустрічаємось на озері! Тут завжди знайдеться, чим розважитись – поплавати, покататись на теплоході, влаштувати пікнік на березі чи просто прогулятись набережною. Традиція відпочивати на Тернопільському озері з’явилася не просто так – все почалося з перших яскравих моментів, проведених тут давним-давно тернопільською молоддю.

                                       

Усі традиції твого міста починаються з таких моментів. Все залежить лише від того, наскільки неповторними захочеш їх зробити саме ти! Pepsi з тобою в такі яскраві миті, ділися ними зі всією Україною!

"Всі люблять озеро! Бо це справді класне місце для відпочинку. Красиві краєвиди заворожують око особливо, коли заходить чи сходить сонце. Іноді озеро здається настільки великим, що не видно іншого берега і можна пофантазувати, що ти на морі. Ну, і ставом його ніхто не називає – хіба що Вікіпедія ;)", – розповідає тернополянка Таня.

А знаєш, що тернопільський Острів закоханих по праву вважають одним із найромантичніших місць України? Не проґав нагоди провести незабутні моменти зі своєю половинкою у цьому райському куточку. Створіть власну історію, почепивши замок зі своїми іменами на мосту. Ця традиція теж колись почалася з моменту – колись на мості відбулося перше романтичне побачення…

                                       

У літню спеку освіжитись можна не тільки на озері. Лови неповторні моменти разом з Pepsi біля легендарних фонтанів Тернополя! Ну, зізнайся, коли ти востаннє купався у "Каскаді" біля озера? А коли мочив ноги біля Кульбаби?

                                       

Якщо нудьгуєш вдома, приходь на Єлисейські поля – розважимось не гірше, ніж в Парижі. Всі у Тернополі знають, що найприкольніші тусовки збираються саме тут. Захопи друзів, а з ними –бадмінтон чи фрісбі – і гайда у парк Шевченка! А якщо маєш грайливий настрій – ходімо поспіваємо на Співочому полі, акустика там справді неймовірна!

Традиція починається з моменту. Створюй її. Лови ці незабутні миттєвості у своєму місті і разом з Pepsi розкажи про них всій Україні!