Традиції Івано-Франківська
1

Зроби фото, що зображує традицію твого міста - сам чи з друзями

2

Розкажи у підписі про традицію та додай хештег #ТрадиціїМогоМіста #Рepsi

3

Публікуй фото у своєму профілі Facebook або Instagram

4

Вигравай щотижня одну з трьох музичних колонок JBL


Злови сонце на озері, а друзів – на стометрівці у рідному Франику!

Місто, назване на честь Івана Франка, заслужено може похвалитися дивовижним міським озером, яке в народі називають Станіславським морем. Воно стало улюбленим місцем для зустрічей з друзями, для романтиків, бігунів, екстремалів на велосипедах, роликах та скейтах, для рибалок і сімей з дітлахами. Але популярність водойма здобула не одразу – все почалося з моменту, коли хтось вперше на березі організував пікнік, пробіг тут перше коло та влаштував на Острові кохання перше побачення. Так із простих миттєвостей народилася добра традиція проводити час біля озера.

Багато цікавих традицій твого рідного Франківська колись були просто моментами. Pepsi завжди з тобою в такі найяскравіші миті, з яких складається все наше життя.

                                        

Будівничі, які на місці мисливських угідь князів Потоцьких створили озеро, площею водного плеса у 36 гектарів, ще у 1954 році говорили: "Ця водойма стане улюбленим місцем відпочинку для жителів Станіслава" (так тоді називався Івано-Франківськ). Так і сталось – ось уже 63 роки франківчани просто не уявляють життя міста без озера.

Ну і як же без тусовки на головній пішохідній вулиці міста – "стометрівці", де можна зустріти ледь не всіх друзів та знайомих?

                                        

"Стомерівка" – це своєрідний подіум, де кожен мусить пройти хоч раз за вечір", – розповідає франківчанка Христина.

А побачити місто з висоти пташиного польоту у майже 50 метрів ти можеш з оглядового майданчика ратуші, який відкрили минулого року. До слова, чотири годинники, що на ратуші, виконують 12 мелодій.

                                        

Лише цього літа у місті з’явилась нова локація "Квадрат Курбаса", але вона вже теж завоювала неабияку популярність. Щонеділі на проїжджу частину однієї з історичних вуличок поблизу філармонії місцеві заклади виносять столики, стільці та лежаки і у "квадраті" починають відбуватися перформенси, концерти, літвечори, танці та інше.

Тож лови незабутні моменти у Франику, де б ти не був. Чи на "стометрівці" чи на ратуші, чи у "Квадраті Курбаса" – Pepsi з тобою! Ділися у соцмережах цікавими традиціями свого міста і чекай щотижня на розіграш музичних колонок JBL. Саме ти можеш виграти один із трьох неймовірних призів.

Живи моментом, адже саме з нього може початись твоя нова традиція!